Slovenskí hráči vo svornom počas slovenskej hymny pre začiatkom zápasu Nový Zéland - Slovensko. Naši nastúpili v modrých dresoch.Foto: AP Photo/Kirsty Wigglesworth
Novozélandský hráč Leo Bertos rumunského pôvodu hlavičkuje zatiaľ čo Erik Jendrišek sleduje loptu zo zeme. V úvode zápasu bol aktívnejší náš súper.Foto: AP Photo/Martin Meissner
Už v druhej desaťminútovke naši reprezentanti zvýšili aktivitu. Ján Ďurica takto spracoval loptu skôr ako k nej stihol dobehnúť Chris Killen z Nového Zélandu.Foto: AP Photo/Luca Bruno
Hráč Nového Zélandu Rory Fallon a Slovák Marek Čech v súboji o loptu v prvom polčase.Foto: SITA/Michal Burza
Napriek tomu, že v prvom polčase nepadol gól, Slováci viac krát spôsobili novozélandskému trénerovi Rickimu Herbertovi vrásky na čele.Foto: AP Photo/Martin Meissner
Hráč Nového Zélandu Rory Fallon zavalil slovenského hráča Mareka ČechaFoto: SITA/AP
Slovenský tím počas nástupu na XIX. majstrovstvá sveta vo futbale v Juhoafrickej republike, skupine F medzi Novým Zélandom a SlovenskomFoto: SITA/Michal Burza
Po úvodnom góle Slováci kontrolujú hru. Marek Hamšík je stíhaný Ivanom VicelichomFoto: SITA/Michal Burza
Slovák Róbert Vittek strieľa gól proti Novému Zélandu v 50. minúte. Pre útočníka OSC Lille to bol jubilejný dvadsiaty gól v reprezentačnom drese.Foto: SITA/AP
Róbert Vittek oslavuje po skórovaní do bránky Nového Zélandu.Foto: SITA/AP
Brankár Nového Zélandu Mark Paston inkasoval gól po hlavičke Róberta Vitteka.Foto: SITA/AP
Slovenský brankár Ján Mucha inkasoval len 30 sekúnd pred koncom. Veľké sklamanie.Foto: SITA/AP
Novozélanďan Winston Reid hlavičkoval do slovenskej bránky a uchmatol pre svojich 1 bod. Zťažil tak možnosť Slovákov na postup.Foto: SITA/AP
Winston Reid skóruje v nadstavenom čase tesne pred koncom zápasu. Konečný stav napokon 1:1.Foto: SITA/AP