Trevor Lewis z LA Kings (22) sa teší zo skórovania do bránky gólmana New Jersey Devils Martina Brodeura v prvej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Fanúšik LA Kings si fotografuje Colina Frasera (24) a obrancu Drewa Doughtyho (8) z Los Angeles Kings. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Osemročný Scooby sa vezie v koši na bicykli pred začiatkom súboju o Stanleyho pohár medzi New Jersey Devils a Los Angeles Kings. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Brankár Martin Brodeur z New Jersey Devils (30) po úspešnom zákroku. Obrancovia "diablov" Marek Zidlicky (2) a Henrik Tallinder (7) dohliadajú na situáciu v prvej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Fanúšik New York Kings s originálnou korunou pred zápasom o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Fanúšikovia LA Kings prichádzajú na finálový šiesty zápas o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Zrážka medzi Ryanom Carterom z New Jersey Devils (20), Jordanom Nolanom z Los Angeles Kings (71) a obrancom Los Angeles Kings Mattom Greeneom (2) v prvej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Gólman New Jersey Devils Martin Brodeur (vľavo) diskutuje so Švédom Johanom Hedbergom počas time-outu v druhej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Fanúšikovia Los Angeles Kings a New Jersey Devils sa "zahrievajú" pred začatím hry. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Obranca New Jersey Devils Andy Greene (6) a obranca Los Angeles Kings Drew Doughty (8) v súboji o puk počas prvej tretiny finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Anze Kopitar z LA Kings neskrýva nadšenie z gólu v druhej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Gólman New Jersey Devils Martin Brodeur (30) sleduje opakovaný záznam gólu na svetelnej tabuli po tom, ako dali LA Kings svoj druhý gól v prvej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Šesťročný fanúšik New York Kings, ktorý si primaľoval bradu, pozorne sleduje zápas z otcových ramien. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Justin Williams z Los Angeles Kings (14) reaguje po tom ako jeho spoluhráč Dustin Brown (23) strieľa jeho prvý gól do siete brankára New Jersey Devils Martina Brodeura (30), zatiaľ čo sa obrancovia "diablov" Bryce Salvador (24) a Anton Volchenkov (28) len prizerajú. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Brankár tímu Los Angeles Kings Jonathan Quick (32) po úspešnom zákroku proti New Jersey Devils v prvej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Gólman "diablov" Martin Brodeursledujú skóre po inkasovaní gólu od tímu Los Angeles Kings v druhej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Jeff Carter z Los Angeles Kings (vľavo) a jeho spoluhráč Anze Kopitar oslavujú Carterov gól do bránky New Jersey Devils v druhej tretine finálového šiesteho zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark J. Terrill
Martin Brodeur z New Jersey Devils odchádza z ľadu pred ukončením zápasu s Los Angeles Kings, ktorí získali Stanleyho pohár. Los Angeles Kings, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark Terrill
Obranca Los Angeles Kings Drew Doughty a gólman Jonathan Quick oslavujú koniec stretnutia a výhru nad New Jersey Devils 6:1. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP Mark Terrill
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur opustil na chvíľu bránku počas time-outu v druhej tretine šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Ryan Carter (20) z New Jersey Devils sa zrazil s hráčmi Los Angeles Kings Jonathanom Quickom a Jeffom Carterom (77) v druhej tretine šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur sleduje strelu, ktorá preletela ponad jeho hlavu v druhej tretine šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Mike Richards z Los Angeles Kings (10), obranca New Jersey Devils Henrik Tallinder (7) a center Los Angeles Kings Jeff Carter (77) bojujú o puk v tretej tretine šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Hráč "kráľov" preletel cez obrancu LA Kings Drewa Doughtyho a Dustina Browna (23) v druhej tretine šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Gólman Los Angeles Kings Jonathan Quick blokuje strelujedného z hráčov New Jersey Devils počas tretej tretiny šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Zrážka pred bránkou New York Kings počas druhej tretiny šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Dwight King z Los Angeles Kings (vľavo) sa zmocňuje puku od obrancu New Jersey Devils Henrika Tallindera v druhej tretine šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP
Gólman Los Angeles Kings Jonathan Quick a hráš New Jersey Devils Dainius Zubrus sa pozerajú na bránku po Quickovej strele v prvej tretine šiesteho finálového zápasu o Stanleyho pohár. Los Angeles, 11. jún 2012.Foto: SITA/AP