Čínska tenistka Na Li počas finálového zápasu dvojhry na Australian Open, v ktorom prehrala po tuhom boji s líderkou svetového rebríčka Viktoriou Azarenkovou 6:4, 4:6, 3:6.Foto: SITA/AP
Ošetrovaná čínska tenistka Na Li počas finálového zápasu dvojhry na Australian Open, v ktorom prehrala po tuhom boji s líderkou svetového rebríčka Viktoriou Azarenkovou 6:4, 4:6, 3:6.Foto: SITA/AP
Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková počas finálového zápasu na Australian Open, v ktorom po 160-minútovej dráme porazila Číňanku Na Li 4:6, 6:4, 6:3. Vďaka tomuto víťazstvu sa udržala na čele svetového rebríčka.Foto: SITA/AP
Zľava: Čínska tenistka Na Li a bieloruská líderka svetového rebríčka Viktoria Azarenková pred finálovým zápasom ženskej dvojhry na Australian Open.Foto: SITA/AP
Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková s trofejou po finálovom zápase na Australian Open, v ktorom po 160-minútovej dráme porazila Číňanku Na Li 4:6, 6:4, 6:3. Vďaka tomuto víťazstvu sa udržala na čele svetového rebríčka.Foto: SITA/AP
Bieloruská tenistka Viktoria Azarenková po finálovom zápase na Australian Open, v ktorom po 160-minútovej dráme porazila Číňanku Na Li 4:6, 6:4, 6:3. Vďaka tomuto víťazstvu sa udržala na čele svetového rebríčka.Foto: SITA/AP
Čínska tenistka Na Li gratuluje svojej finálovej súperke Viktorii Azarenkovej k víťazstvu.Foto: SITA/AP
Zľava: Víťazka dvojhry žien na Australian Open Viktoria Azarenkoví a porazená finalistka Na Li.Foto: SITA/AP