Foto: Polícia pátra po vodičovi Mercedesu, ktorý zrazil chodkyňu

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
POLÍCIA: Dopravná nehoda
V sobotu večer 23. septembra 2017 v čase o 19. 10 hodine v smere od obce Pohronský Ruskov na obec Hronovce zrazil neznámy vodič 24-ročnú chodkyňu, ktorá utrpela ťažké zranenia. Po dopravnej nehode zostalo na mieste spätné zrkadlo. Vodič pravdepodobne jazdil na osobnom motorovom vozidle Mercedes typu ML hnedej farby. Bratislava, 25. september 2017. Foto: SITA/KR PZ Nitra

BRATISLAVA/LEVICE 25. septembra (WebNoviny.sk) – Polícia pátra po vodičovi, ktorý v sobotu krátko po 19:00 medzi obcami Pohronský Ruskov a Hronovce v Levickom okrese zrazil chodkyňu.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, vodič pravdepodobne na hnedom Mercedese ML spätným zrkadlom zachytil 24-ročnú ženu, ktorá išla tým istým smerom.

Mladá žena je ťažko zranená. Vodič na mieste nehody zastavil a žene povedal, že sa stretnú v nemocnici. Tam však už neprišiel, ani nehodu neoznámi. Na mieste zostalo len spätné zrkadlo.

Ak si niekto všimol takéto auto bez zrkadla, prípadne akékoľvek informácie, ktoré by pomohli vypátrať vodiča, je možné oznámiť na linke 158.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať