Eminem sa zahrá na boxera

Eminem

BRATISLAVA 14. decembra (WEBNOVINY) – Americký raper Eminem stvárni hlavnú postavu boxera v pripravovanej športovej dráme Southpaw, ktorej scenár napíše Kurt Sutter. Ten pre webstránku Deadline.com uviedol, že na tomto projekte začal pracovať už pred niekoľkými rokmi po sérii stretnutí s Eminemom.

Uplynulých sedem rokov som sa stretával s Eminemom a jeho zástupcami a rokovali sme o nejakom spoločnom projekte. Viem, že je veľmi vyberavý a prijíma len málo ponúk. Na svojom aktuálnom albume Recovery sa však zdôveruje s množstvom osobných problémov, s ktorými som sa stotožnil. Veľmi sa zaujíma o box, čo je svojím spôsobom metafora, pretože jeho vlastný život je boj,“ uviedol 44-ročný filmár, podľa ktorého bude Southpaw v podstate pokračovaním snímky 8. míľa (2002).

„Bude to akoby druhá kapitola jeho života. Stvárni majstra sveta v boxe, ktorý sa však ocitne na dne, odkiaľ sa musí kvôli svojej malej dcére znova dostať na vrchol. Je to v podstate metaforické prerozprávanie toho, čím si Eminem musel v reálnom živote prejsť v uplynulých piatich rokoch,“ vyhlásil Sutter, ktorý by mal odovzdať návrh scenára vo februári. Termín začiatku nakrúcania nie je zatiaľ známy. Informáciu zverejnila webová stránka mtv.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Eminem