Do Nitry za nábytkom a kvetmi

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Gardenia.jpg
Foto: Agrokomplex

Od stredy 26. do nedele 30. apríla bude nitrianske výstavisko Agrokomplex plné dizajnového nábytku, bytových doplnkov, ale aj stromov, kríkov a kvetov. Viac ako 400 vystavovateľov a predajcov vám na veľtrhu Nábytok, Bývanie a Gardenia ponúkne všetko potrebné pre skrášlenie domu, bytu či záhrady.

Zariaďovanie bývania nie je jednoduchou záležitosťou, často ide o investíciu na dlhší čas. Ak sa chcete naozaj dobre rozhodnúť, treba poznať všetky alternatívy, ktoré trh ponúka. A nemusíte pritom absolvovať „nákupnú turistiku“ po desiatkach predajní. Stačí navštíviť veľtrh Nábytok a Bývanie, ktorý sa uskutoční spolu s obľúbenou kvetinovou výstavou Gardenia. Na jednom mieste tak nájdete všetko pre váš vysnívaný dom, byt aj záhradu.

Nab 2022 2.jpg
Foto: Agrokomplex
Nab 2022 20.jpg
Foto: Agrokomplex

Krok za krokom výstavným areálom si tak zariadite jednotlivé miestnosti v dome či byte. Začať môžete u podlahovej krytiny, prejsť na výber sanitárneho vybavenia, vybrať nábytok do obývačky, zvoliť vhodnú sedačku a kuchynskú linku, svietidlá, závesy, koberce a bytové doplnky, ktoré dodajú celkovému vzhľadu ten správny šmrnc! Naozaj na nezaplatenie je možnosť priamo sa porozprávať s odborníkom, ktorý vám poradí s výberom a pomôže nájsť to najlepšie riešenie.

Aj tento rok bude pre návštevníkov pripravená súťaž o zaujímavé vecné ceny, od grafického návrhu bytu až po jeho zariadenie.

Nab 2022 6.jpg
Foto: Agrokomplex
Nab 2022 8.jpg
Foto: Agrokomplex

Súbežne konajúca sa výstava Gardenia ponúka návštevníkom už 25 rokov inšpiráciu, ako si vytvoriť nádherné kvetinové záhony, ako usporiadať záhradu tak, aby bola praktická, poskytovala priestor na pestovanie zeleniny a ovocia, no bola zároveň aj priestorom pre oddych a relax. Okrem veľkého množstva kvetov a drevín majú na výstave zastúpenie aj grily, skleníky, altánky, záhradné domčeky, bazény, vírivky a ďalšie záhradné príslušenstvo. Rady na nezaplatenie vám poskytnú odborníci na pestovanie kaktusov, exotických rastlín, kvetín, drevín či skalničiek.

Rokmi a kvalitou overený medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie vám spolu s výstavou Gardenia a viac ako 400 vystavovateľmi a predajcami prinesie množstvo inšpirácie ako si vkusne zariadiť dom, byt aj záhradu.

5.jpg
Foto: Agrokomplex

Informačné zdroje:

https://agrokomplex.sk/nabytok-a-byvanie/
https://www.facebook.com/agrokomplex
Vstupenky: https://agrokomplex.sk/listky/
Videopozvánka:

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať