Cristiano Ronaldo stratil nervy po prehratom zápase, fanúšikovi z Evertonu zničil telefón (video)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Britain Soccer Premier League
Útočník Manchestru United Cristiano Ronaldo. Foto: SITA/AP

Útočník Cristiano Ronaldo sa ospravedlnil za svoje správanie po sobotňajšej prehre jeho Manchestru United 0:1 na pôde Evertonu.

Portugalský futbalista totiž po skončení stretnutia v návale zlosti pri odchode z hracej plochy vytrhol jednému z domácich fanúšikov z rúk mobilný telefón a poškodil ho.

Prípad už rieši polícia

„Chcel by som sa ospravedlniť za môj výbuch a ak to bude možné, rád by som pozval tohto priaznivca, aby si pozrel náš zápas na Old Trafford ako znak fair play a športového ducha,“ napísal Cristiano Ronaldo na Instagrame. Tridsaťsedemročný CR7 tiež uviedol, že vždy je pre neho náročné vyrovnať sa v ťažkých chvíľach s emóciami.

Prípadom sa už začala zaoberať aj polícia. „Keď hráči v sobotu o pol tretej popoludní opúšťali ihrisko, chlapec sa stal údajne obeťou napadnutia hráčom hostí, ktorý odchádzal z ihriska. Celá záležitosť je predmetom vyšetrovania, na ktorom spolupracujeme s FC Everton pri analýze videozáznamov z bezpečnostných kamier. Žiadame prípadných svedkov incidentu, aby sa nám prihlásili,“ uviedla v nedeľu liverpoolska polícia.

Klub situáciu prešetrí

Hosťujúci klub po incidente informoval, že situáciu interne prešetrí a bude spolupracovať s políciou, ak o to bezpečnostné zložky požiadajú.

Manchester United je po prehre s Evertonom na 7. priečke so ziskom 51 bodov a miestenka v budúcoročnej edícií Ligy majstrov sa mu vzďaľuje. Cristiano Ronaldo v tohtoročnej edícii Premier League skóroval dvanásťkrát a je najlepším strelcom svojho tímu.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Cristiano Ronaldo
Firmy a inštitúcie Manchester United