Chceš sa zdokonaliť v gramatike a diktátoch? Tak táto aplikácia je určená presne pre teba!

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
android-aplikacia-diktaty-640x449-Custom-640x360-21

Určite si sa niekedy stretol v škole s tým, že si nevedel, aké i/y napísať v slove alebo kam dať čiarku. Táto aplikácia ti pomôže zlepšiť tvoju gramatiku a naučí ťa písať diktáty!

Vývojári prišli na trh s novou aplikáciou, ktorá ti výrazne môže pomôcť pri učení slovenčiny kdekoľvek, či už doma pred televízorom, v autobuse, alebo počas prechádzky v parku. Je to jednoduché! Stačí, ak si stiahneš túto šikovnú aplikáciu do svojho smartfónu.

Ide o aplikáciu DIKTÁTY. Celá aplikácia funguje na princípe výberu správnej odpovede. Môžeš si vybrať z niekoľkých diktátov, ktoré sú rozdelené do jednotlivých skupín. Ak máš problém s písaním čísloviek, vyberieš si kategóriu Číslovky, a môžeš sa vzdelávať :-)

Cats
https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.michaelsubak.diktaty

Okrem diktátov si týmto zdokonalíš aj svoju gramatiku, čo sa ti na hodinách slovenčiny určite zíde :-) Aplikácia navyše obsahuje aj otázky z Monitoru, takže ťa pripraví aj na ten.

Na výber máš dve verzie aplikácie. Prvá, ktorá je zadarmo, avšak obsahuje len 18 diktátov. A druhá, za ktorú si priplatíš približne 1 euro, ale získaš diktáty, ktoré sa budú neustále dopĺňať a aktualizovať! Je len na tebe, ktorú verziu si vyberieš. Prajeme príjemné vzdelávanie! :-)

Aplikáciu si môžeš stiahnuť tu:

https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.michaelsubak.diktaty

https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.michaelsubak.diktatypro

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať