Pokuty za jazdu bez diaľničnej známky klesnú o polovicu

Parlament schválil novelu zákona o diaľničnej známke. Motoristi zaplatia za jazdu bez úhrady známky pokutu 150 eur namiesto tristo eur. Prevádzkovatelia motorových vozidiel do 3,5 tony zaplatia sto eur pri úhrade pokuty do pätnástich dní.
Diaľnica D1
Celková podpora vládneho bloku sa oslabila, liberáli siahajú Republike na päty a v prieskume si pohoršil aj Hlas SD
Zdroj: SITA