Bundesliga sa vracia: Niké vám k reštartu súťaže prináša skvelý bonus!

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
600_400_nwl_bundesliga.jpg
Foto: Niké

Svetový futbal sa vracia. Už túto sobotu je naplánovaný reštart nemeckej Bundesligy. Na programe sú súboje tak prvej, ako aj druhej ligy. Na všetky zápasy si môžete staviť v Niké. Navyše jednotka na stávkovom trhu na Slovensku vám návrat súťaže spestrí pestrou paletou príležitosti.

Skvelý BONUS k štartu od Niké

Niké vám reštart súťaže spestrí skvelým bonusom, ktorého výška môže byť až 300 eur. Je to pritom jednoduché. Stačí potvrdiť prijatie bonusu. Do 3 dní uskutočniť vklad na svoje konto, ktorý zároveň určí aj výšku vášho bonusu. Následne vás do hry dostáva každý podaný tiket, či už LIVE, predzápasový, alebo aj vzájomná kombinácia stávok, podaná výlučne cez online kanály. Viac informácií nájdete na TU!

Sledujte všetky zápasy NAŽIVO

To však nie je všetko. Všetky konfrontácie môžete naživo sledovať na tv.nike.sk. Nenechajte si ujsť priamy prenos šlágra Dortmund – Schalke, alebo ťaženie ďalšieho ašpiranta na titul Bayernu Mníchov na ihrisku berlínskeho Unionu. Prehliadnuť by ste nemali ani vystúpenia dvoch slovenských legionárov v Bundeslige. Pekaríkova Hertha sa predstaví v Hoffenheime a Benésov Mgladbach cestuje do Frankfurtu. Navyše na vývoj v zápasoch môžete v Niké reagovať tipovaním livestávok. Opäť na vás čaká bohatá porcia stávok.

Bohatá porcia kurzov

Odkedy bol známy hrací plán zápasov, bookmakeri Niké vypísali celý rad kurzových stávok. Kto vyhrá duel, ako sa skončí prvý polčas, koľko bude rohov v zápase, či koľko padne gólov v jednotlivých konfrontáciách. Ak sa vám to máli, v Niké môžete tipovať aj to, kto sa stane celkovým majstrom, či to, kto bude najlepším strelcom ročníka. V oboch prípadoch bookmakeri favorizujú mníchovský Bayern, medzi kanoniermi je totiž ašpirantom číslo jeden bavorský bombardér Robert Lewandowski.

VYCHUTNAJTE SI NÁVRAT PRVOTRIEDNEHO FUTBALU V NIKÉ, NAVYŠE TERAZ SO SKVELÝM BONUSOM!

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať