3 spôsoby, ako uspokojiť ženu. Jednu vec však majú najradšej

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Ejoy
Foto: eJoy

BRATISLAVA 9. januára 2017 (WBN/PR) – Každý muž by chcel vedieť, ako sa stať najlepším milencom na svete. V tejto disciplíne síce neexistuje oficiálna súťaž, ale k cieľu vedú až tri cesty.

Väčšina dobrých milencov by sa nikdy nemala sústrediť len na jeden spôsob, pretože to skôr či neskôr vedie k stereotypu a nude vo vzťahu, čo vám žena určite len tak ľahko nezabudne. Naopak, čím viac spôsobov preskúmate, tým lepšie. Poďme sa teda pozrieť na to, ako dopriať žene skvelé milovanie a orgazmus a najmä na ten spôsob, ktorý má väčšina z nich najradšej.

Rýchle prsty

Prvým spôsobom je dráždenie klitorisu a vagíny prstami. Veľa mužov využíva túto cestu ako predohru, hoci, ak budete dosť šikovný a kreatívny, viete takto doviesť partnerku až k orgazmu.

V tomto prípade máme pre vás niekoľko veľmi dobrých rád:

• neplatí automaticky, že čím rýchlejšie, tým lepšie

• nemusíte ani príliš tlačiť na klitoris, nechajte tomu skôr voľnejší priebeh

• nezabúdajte sa venovať napríklad ani jej bradavkám alebo využiť druhú ruku na hladenie iných erotogénnych zón

• pokúste sa nájsť bod G, ktorý sa nachádza na hornej strane niekde na úrovni prvej tretiny hĺbky pošvy

Mrštný jazyk

Najčastejšie sa jazyk využíva na to, aby mohla žena dosiahnuť klitoriálny orgazmus, čiže vyvrcholenie dráždením klitorisu. Aj tento spôsob sa považuje v mnohých prípadoch za dobrú predohru, najmä vtedy, ak sa skombinuje s dráždením pošvy prstami. Dosiahnuť klitoriálny orgazmus a zároveň napríklad aj dráždiť bod G považujú ženy za mimoriadne vzrušujúce.

Tí najlepší milenci používajú kombináciu troch najčastejších pohybov jazyku a to vertikálneho, horizontálneho a krúživého. Skúste vyskúšať túto troj kombináciu aj vy a uvidíte ten rozdiel! Klitoriálny orgazmus vyvolaný dráždením jazykom je zároveň najčastejším orgazmom, ale možno vás prekvapí, že nie tým najlepším.

Vaginálny orgazmus

A je tu cesta číslo 3 a to je vaginálny orgazmus. Väčšina mužov si myslí, že kto chce takýmto spôsobom očariť ženu, neuspeje. Práve opak je pravdou a toto je cesta, ktorá vám zaručí u ženy úspech. Hovorí sa síce, že „aj s malým gašparkom sa dá zahrať dobré divadlo“, ale verte tomu, že v tomto prípade to neplatí.

Najlepšie uspokojenie žena dosiahne pri vaginálnom orgazme najmä preto, že na rozdiel od klitorisu je vagína inervovaná oveľa lepšie a na viacerých miestach – konkrétne najviac v jej prvej a poslednej tretine. Aj preto je dôležité, aby ste dosiahli čo najlepšiu erekciu a maximálne stoporenie, aby bolo možné do týchto miest dosiahnuť či už dĺžkou, alebo hrúbkou penisu.

Muži však väčšinou nechápu tento spôsob, ako uspokojiť ženu, tak, ako by sa to žiadalo. Najväčším problémom je nedostatok kreativity a fádnosť. Nezabúdajte na to, že podobne ako v prvých dvoch prípadoch, aj tu je treba mať fantáziu a ako inšpirácia nech vám poslúži napríklad najznámejšia kniha polôh lásky Kámasútra.

Poriadna erekcia sa niekedy nemusí dostaviť automaticky

V súvislosti s tretím spôsobom vzniká u viacerých mužov problém s tým, že nemôžu dosiahnuť plnú erekciu. Najčastejšími problémami je pomalší nástup erekcie, nedostatočná dĺžka erekcia a nekvalitná erekcia. Tieto veci nemusia byť spôsobené erektilnou dysfunkciou, ale napríklad aj nízkou hladinou testosterónu alebo menšími problémami cievneho typu.

Riešením v tomto prípade nie sú hneď tabletky na predpis, ale pokojne aj voľnopredajné tabletky vo forme podpory erekcie na prírodnom základe. Dobrým príkladom je napríklad eJoy®, tabletka na podporu erekcie pochádzajúca z Veľkej Británie. Viac informácií o jej účinkoch ako aj možnosť jej objednania nájdete na oficiálnej stránke predajcu pre Slovensko: www.ejoy.sk.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať