Železničná stanica v Košiciach má od novembra stálu hliadkovú službu polície, prioritou je bezpečnosť cestujúcich

Železničná stanica je bránou do nášho mesta, chceme urobiť všetko preto, aby verejný priestor pre ňou bol krajší, čistejší a bezpečnejší, dodal primátor Polaček.
Stanica.jpg
Železničná stanica v Košiciach. Foto: www.facebook.com