Železničná stanica v Košiciach má od novembra stálu hliadkovú službu polície, prioritou je bezpečnosť cestujúcich
Železničná stanica je bránou do nášho mesta, chceme urobiť všetko preto, aby verejný priestor pre ňou bol krajší, čistejší a bezpečnejší, dodal primátor Polaček.
Železničná stanica v Košiciach. Foto: www.facebook.com
