Parlament schválil novelu zákona o diaľničnej známke. Motoristi zaplatia za jazdu bez úhrady známky pokutu 150 eur namiesto tristo eur. Prevádzkovatelia motorových vozidiel do 3,5 tony zaplatia sto eur pri úhrade pokuty do pätnástich dní.
Na hlavnej domácej železničnej trati medzi Bratislavou a Košicami budú od 1. februára premávať štyri páry InterCity vlakov Železničnej spoločnosti Slovensko.